بازیابی اطلاعات سازمانی

سرور، برنامه یا دیوایسی است که برحسب مدل سرور-کلاینت عمل می کند. به این صورت که کلاینت، درخواستی را برای سرور ارسال می کند. سرور نیز موظف است آن را تحقق بخشد. سرورها دیتا و منابع را به اشتراک می‌گذارند تا بتوانند بسیاری از وظایف و سرویس‌هایی که ما در طی کارهای روزانه به آن‌ها احتیاج داریم را کنترل کنند. بازیابی اطلاعات سازمانی ، ازجمله سرویس‌های قابل ارائه توسط مجموعه آتوپیا می‌باشد.

بازیابی اطلاعات سازمانی

بازیابی اطلاعات سازمانی

ماشین سرور یک کامپیوتر است. اما شبیه کامپیوترهایی که در خانه یا محل کار از آن‌ها استفاده می‌کنید، نیستند. سرورها معمولا صفحه نمایش یا کیبورد ندارند. هدف از طراحی سرورها این است که وظایف خود را به طرز شگفت‌انگیزی انجام دهند. کنترل آن‌ها به صورت ریموت و از راه دور توسط پایگاه‌های کامپیوتری دیگری صورت می‌گیرد. برخلاف کامپیوترهای شخصی، سرورها همواره، ۲۳ ساعت روز و هفت روز هفته درحال کار هستند.تعداد سرورهای یک بیزنس کوچک ممکن است یک یا دو عدد باشد. درحالی‌که تجارت‌های بزرگ‌تر ،صدها یا هزارها سرور می‌توانند داشته باشند که به صورت خوشه‌ای به هم متصل می‌شوند. برخلاف کامپیوترهای شخصی، سرور ممکن است تعداد زیادی هارد درایو داشته باشد. که این هارد درایوها معمولا از نوع خاص درایوهای enterprise-class می‌باشند.

عدم کارکرد سرور

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث عدم کارکرد سرور می‌شود. هر خرابی در سرور منجر می‌شود که تجارت شما برای مدتی از کار اصلی خود عقب بیفتد. اما این به این معنی نیست که هر خرابی منجر به از دست‌رفتن اطلاعات می‌شود. هر خرابی در هارد درایوها که فراتر از تحمل آرایه RAID باشد، باعث از دست رفتن اطلاعات می‌شود. همچنین اطلاعات می‌تواند به دلیل پاک‌کردن تصادفی یا تعمدی دیتا از سرور پاک شوند.

راه حل چیست؟

درصورتی که مشکل پیش آمده در سرور ،باعث از دست رفتن اطلاعات شما شده باشد، می‌توانید این مشکل را از طریق یکی از راه‌های ثبت تیکت، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به اطلاع کارشناسان ما برسانید. کارشناسان ما در اسرع وقت مشکل پیش آمده را بررسی کرده و راهکار مرتبط با مشکل شما را ارائه خواهند داد. درصورت موافقت شما با راهکار ارائه شده، سرویس بازیابی اطلاعات برای شما انجام خواهد شد و اطلاعات سازمانی شما با امنیت کامل بازیابی و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
درخواست پشتیبانی

درخواست کمک