اخبار
۰

وسترن دیجیتال گزینه‌های ۴ ترابایتی را به خط تولید SSD های قابل حمل خود اضافه کرد.

ارائه عملکرد بالا، در کنار قابلیت حمل و دوام بالا

SSD های 4 ترابایتی وسترن دیجیتال

SSD های ۴ ترابایتی وسترن دیجیتال

کمپانی وسترن دیجیتال، در ایونت CES 2021 از درایوهای SSD با ظرفیت ۴ ترابایت رونمایی کرد. که این ظرفیت نسبت به محصولات قبلی که تا ۲ ترابایت ظرفیت داشتند، دوبرابر شده است. درایوهای SSD وسترن دیجیتال از سری محصولات WD Black و My Passport هستنند. همچنین، این SSD های ۴ ترابایتی با برند SanDisk نیز وارد بازار خواهند شد. SSD های قابل‌حمل مانند جدیدترین مدل‌های Western Digital عملکرد و دوام بی نظیری را در مقایسه با نمونه‌های مکانیکی سنتی خود ارائه می‌دهند.

در مجموع، درایوهای جدید ۴ ترابایتی بر عملکرد، دوام و البته ظرفیت تمرکز داشته‌اند که برای انواع مختلفی از کاربران مناسب هستند. این درایوها به شرح زیر هستند:

  • درایو WD Black P50 Game Drive SSD

درایو WD Black P50 Game Drive SSD، قابلیت سازگاری با پلی استیشن ۴، Xbox One و PC game libraries را دارد که ۲۰۰۰MB/s سرعت خواندن ارائه می‌دهد و هنگام آغاز فروش، با قیمت ۷۴۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

معرفی SSD های 4 ترابایتی وسترن دیجیتال در ایونت CES 2021

معرفی SSD های ۴ ترابایتی وسترن دیجیتال در ایونت CES 2021

  • درایو WD My Passport SSD

درایو WD My Passport SSD با قیمت ۶۷۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. این درایو حداکثر ۱۰۵۰MB/s سرعت خواندن و ۱۰۰۰MB/s سرعت نوشتن ارائه می‌دهد. مقاومت در برابر افتادن این درایو حدودا برابر ۲ متر است. هنگامی که این درایو عرضه شود، در رنگ‌های قرمز، آبی، خاکستری، طلایی و نقره‌ای موجود خواهد شد.

  • درایو SanDisk Extreme Portable SSD

درایو SanDisk Extreme Portable SSD، یک نمونه درایو NVMe است و حداکثر تا ۱۰۵۰MB/s سرعت خواندن و حداکثر ۱۰۰۰MB/s سرعت نوشتن ارائه می‌دهد. همچنین، این محصول دارای محافظت ۲ متری در برابر افتادن و مقاومت IP55 در برابر آب و گردو غبار است و انتظار می‌رود که با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار در اواخر این سه ماه به فروش برسد.

معرفی SSD های 4 ترابایتی وسترن دیجیتال در ایونت CES 2021

معرفی SSD های ۴ ترابایتی وسترن دیجیتال در ایونت CES 2021

  • درایو SanDisk Extreme Pro Portable SSD

درایو SanDisk Extreme Pro Portable SSD دارای ۲۰۰۰MB/s سرعت خواندن و نوشتن است. قاب آلومینیومی این درایو، کمک می‌کند تا دمای آن پایین نگه داشته شود و سرعت بالای آن، مدت زمان طولانی‌تری دوام داشته باشد. این درایو، در اواخر این سه ماه، با قیمت ۷۴۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
درخواست پشتیبانی

درخواست کمک